AZTEC DREAM

Chov čivav

Naše feny

Didien Sorpreso Kwisava

 (s PP)

Didinka je náš nový přírustek

Narozena dne: 8. 9. 2007

Váha: 1,93 kg

Výška: 18 cm

 Barva: plavá s melírem a bílými znaky

Patella: 0/0

Výstavní úspěchy: V2

Didienka se narodila 8.9.2007 v Chs Kwisava mamince Babu Kwisava a tatínkovi Caso Bohemia Alké s porodní váhou 76g, ještě společně se dvěmi bratříčky Dijágem a Dowím a sestřičkou Debih. Didienku jsme si hned na první pohled zamilovali a doufali, že je ještě volná a tak jsme ihned psali paní Evičce Tomiškové do CHS Kwisava a ta nám řekla, že si Didienku asi nechají. Nakonec, chtěl tomu osud, ale jinak a Didienku jsme si zarezervovali.

Dne 24.11.2007, to jest sobota, jsme si pro naši malou, vytouženou princezničku přijeli a odvezli k nám domů do Opavy.

Didinka už se rozkoukala u nás v novém domově a hned se skamarádila se svým novým parťákem Maximkem. Ukázalo se, že Didíška sice vypadá jako andílek, ale je to ve skutečnosti pořádná dračice, která nahání Maximka jak jen se dá. Jinak je Didinka velmi mazlivá a hodná čivaví princeznička s kterou je kopec zábavy.

Časem se zde o Didience dozvíte více 

Rodokmen:

Otec: JCh., Ch., ICh. Caso Bohemia Alké

hnědá, melír, dlouhá,
21 cm chovný, A00000000010

V, Res. CAC, Interšampion, Český šampion, Slovenský šampion krásy, Rakouský šampion, Hungária champion, Klubový šampion, Český junior šampion, Slovenský šampion krásy mladých, Klubový vítěz Opole 2004, 7xBOB, 9x res.CACIB, atd.Sportovně vedený – agility: zkouška SA1 

 

Matka: Babu Kwisava
 
kouřová, bílé zn., dlouhá,
22 cm chovná,
C00020000100

V, Vítěz třídy otevřené, Krajský vítěz