AZTEC DREAM

Chov čivav

Naši psy

Maxmilian ze Studénky

(bez PP)

Narozený dne: 17.10.2005

Výška: 21 cm v kohoutku

Váha: 2,37 kg

Barva: zlato - kouřového zbarvení 

         s krémovou náprsenkou

 Zoubky: nůžkový skus, 6/6

Výstavní úspěchy: V

 

Dlouhosrstý čivaví krasavec, zlato - kouřového zbarvení s krémovou náprsenkou, vynikající povahy a exteriéru hledá nevěsty (zdravé a očkované)   ke krytí.

Maximo je velice přítulný a mazlivý pejsek a ze všeho nejraději má psí slečny.... Je sice zatím nezkušeným mladým klučinou. Jak ho, ale znám bude se mooooc snažit. No, uvidíme???

Kromě vynikajícího exteriéru a povahy je to také šikovný pejsek, který na místním cvičišti v Opavě zvládá základní povely poslušnosti (nezadá si nic s ovčáky,  retrívry nebo labradory). V červnu 2007 úspěšně složil zkoušky ZOP (= základy ovladatelnosti psa) a v červenci 2007 zkoušku ZZO. Následující rok, to jest 2008, Maxíka pak čeká ještě zkouška ZPU 1.

Jinak, Maximo papá jenom samé lepší věci: granulky Royal Canin Breed Chihuahua (speciální pro čivavky), někdy játýrku a na chuť zeleninu, ovoce či nějaké psí dobrůtky (samozřejmě jen kvalitní).

Ze všeho nejraději má mazlení, hraní si se svou paničkou a samozřejmně dlouhé procházky s jeho psími kamarády.

Spinká, jak jinak než se svou paničkou v posteli v peřinách.

Je to prostě naše úžasné "psí miminko" , které je pro nás nejen Sluníčkem našeho života, ale také velikánskou láska. Kdo ho jednou poznal, byl navždy straceným v jeho láskyplné radosti a nezkrývané náklonosti.